KONTAKTAI
Apsilankykite Vilniaus širdyje - senamiestyje įsikurusiame barbershop’e. Čia Jūsų laukia geri meistrai, akį traukiantis interjeras, gėrimai atsipalaidavimui ir aukštos kokybės aptarnavimas. Maloniai kviečiame!
Totorių g. 3, LT01121, VIlnius
Internetinės parduotuvės kontaktai :
Tel. +37064650510, el.paštas shop@thegentlemen.lt
Barbershop kontaktai :
Tel. +37064650450, el. paštas barber@thegentlemen.lt
Mus galite sekti
0
  • Prekių krepšelis tuščias.

Paslaugos ir kainos

Susipažinkite su vyrams skirtos mistiškos ir tamsios erdvės paslaugų  kainomis.

Vyriškas kirpimas

25.00€

Atliekamas kombinuota technika kirpimo mašinėlėmis ir žirklėmis su asmeniškai parinktomis kosmetikos priemonės pagal plaukų tipą ir norimą plaukų formavimo būdą. Trukmė 1 val.

Barzdos modeliavimas

20.00€

Atliekamas kirpimo mašinėle, žirklėmis ir tiesiu skustuvu su keičiamais peiliukais, naudojami karšti rankšluosčiai ir asmeniškai parinktos kosmetikos priemonės. Trukmė 40-60 min.

Barzdos dažymas

20.00€

Atliekamas barzdos dažymas su pusiau ilgalaikiais dažais, taip pat nudažo žilus plaukus. Trukmė 40-60 min.

Kirpimas žirklėmis

30.00€

Atliekamas tik žirklių pagalba, be kirpimo mašinėlių naudojimo su asmeniškai parinktomis kosmetinėmis priemonėmis pagal plaukų tipą ir norimą formavimo būdą. Trukmė 1 val.

Vyriškas kirpimas + barzda

35.00€

Atliekamas kombinuota technika su kirpimo mašinėlėmis, žirklėmis ir tiesiu skustuvu su keičiamais peiliukais, naudojami karšti rankšluosčiai. Baigus procedūrą, naudojamos asmeniškai parinktos kosmetikos priemonės. Trukmė 1,5 val.

Tėvas + sūnus

50.00€

Kirpimas atliekamas paeiliui tėvui ir sūnui vieno meistro, kombinuota technika kirpimo mašinėlėmis ir žirklėmis su asmeniškai parinktomis kosmetikos priemonės pagal plaukų tipą ir norimą formavimo būdą. Trukmė 2h.

Registracija vizitui